Albert Contreras olja

229434

CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): No 13, signerad och daterad Contreras 1967, olja på duk, 40x40 cm; oramad

Repor, krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 4

Albert Contreras olja

Budhistorik (11 bud)
1144847
3 600
1144836
3 400
1144835
3 200
1144834
1143518
2 800

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.