Madeleine Pyk litografier

229410

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Paris il pleut" samt figurkomposition, signerad Madeleine Pyk, litografier, provtryck samt 227/250, bladstorlek 56x40 resp 40x30 cm

Rum 1

Madeleine Pyk litografier

Budhistorik (3 bud)

1141750
1141341
1137206

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.