Skrivbord empirestil

229404

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, empirestil, mahogny, lådor i sargen, höjd 78, 130x69 cm, nycklar finns

Repor och ytslitage

Rum 14

Skrivbord empirestil

Budhistorik (1 bud)

1132536
2014-02-07 06:57:05

2014-02-14 kl 22:15
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.