Karmstolar rokokostil

229383

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, valnöt, rokokostil, märkta F.G.F

Slitage

Rum 10

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (6 bud)
1142708
550
1142047
500
1141905
450
1141763
1137079

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.