Jardinjär Rörstrand

229377

JARDINJÄR, 1800-tal, stämplad Rörstrand, majolika, satyr hållandes skål med drake, höjd 44 cm

Lagningar, nagg

Keramik/Porslin

Monter 21

Jardinjär Rörstrand

Budhistorik (7 bud)
1143361
1 300
1141646
1143360
1141646
1136390
950

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.