Holger Dall olja

229343

DALL, Holger (1903-1986): Kubistisiskt porträtt, signerad Holger Dall, olja på duk, 45x35 cm; uppfodrad

Konst, Måleri

Rum 5

Holger Dall olja

Budhistorik (10 bud)
1148979
1148978
950
1148977
900
1148975
850
1148973

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.