Chiffonjé 1800-talets andra hälft

229327

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i björk, inredning fanérad i masurbjörk, nyckelskyltar i skinn, höjd 141, 124x56 cm

Nycklar saknas, fanérskador, fanérlagningar, lös listdel

Rum 6

Budhistorik (10 bud)
1143495
3 200
1143527
1143495
2 800
1143525
2 600
1143495

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.