Orientmatta

229325

ORIENTMATTA, kelim, semiantik, ca 228x182 cm

Smärre slitage, hål, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (6 bud)
1159275
1153861
1152068
1151692
600
1149547
550

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.