Lena Cronqvist etsning

229318

CRONQVIST, Lena (född 1938): Flicka i flaska, signerad Lena Cronqvist, etsning, 59/64, 24,5x19,5 cm

Ändringar/tillägg
Oramad, mapp från Ffgk samt häfte medöljer

Rum 3

Lena Cronqvist etsning

Budhistorik (26 bud)
1143541
6 200
1143531
6 000
1143531
5 400
1143535
5 200
1143531
4 400

Slutpris SEK:
6 200
651 EUR, 806 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.