Ljusstakar empirestil

229307

LJUSSTAKAR, 4 st, 1800-tal, patinerad och delvis förgylld brons, höjd 32,5 cm

En ljusmanschett saknas

Belysning, Ljusstakar

Monter 3

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (28 bud)
1149804
11 000
1146758
10 500
1149803
10 000
1146758
9 400
1149801
9 200

Slutpris SEK:
11 000
1 155 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.