Agneta Swidén olja

229297

SWIDÉN, Agneta (född 1926): Konversation, signerad A Swidén, olja på duk, 36x43 cm

Krackeleringar, tryckmärke

Konst, Måleri

Rum 5

Agneta Swidén olja

Budhistorik (6 bud)
1150751
1150746
1150706
1143740
600
1143738

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.