Per Olof Ultvedt färglitografi

229287

ULTVEDT, Per Olof (1927-2006): Abstrakt figurkomposition, signerad PO Ultvedt, 4/70, färglitografi, ca 47x63 cm

Fack 7

Budhistorik (4 bud)

1142698
1142694
1142029
1142027

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.