Svante Bergh olja

229265

BERGH, Svante (1885-1946): "Klockor", signerad och daterad Svante Bergh, olja på duk, 81x65 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Svante Bergh olja

Budhistorik (22 bud)
1149452
2 600
1149451
2 400
1149449
1149448
1 900
1149202
1 300

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.