Henry Unger akvarell

229259

UNGER, Henry (född 1944): Lejonet, monogramsignerad och daterad 1984, akvarell, 59x44 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Henry Unger akvarell

Budhistorik (4 bud)

1135605
450
1140622
1135605
1132260

Slutpris SEK:
450
47 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.