Elis Ryberg olja

229217

RYBERG, Elis (1919-1985): "Trosa skärgård", signerad Elis Ryberg, olja på pannå, 48x59 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Elis Ryberg olja

Budhistorik (10 bud)
1142007
1141985
1141966
1141640
600
1140703
550

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.