Tema Carl Gunne olja

229216

GUNNE, Carl (1893-1979): "S:t Claras kloster Assisi", signerad Gunne, olja på duk, 50x73 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Tema Carl Gunne olja

Budhistorik (8 bud)
1141615
650
1141529
600
1141529
550
1141518
500
1141527
500

Slutpris SEK:
650
68 EUR, 85 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.