Tema Carl Gunne olja

229210

GUNNE, Carl (1893-1979): "Bland bergen", signerad Gunne, olja på duk, 49x72 cm

Vågig duk

Konst, Måleri

Rum 5

Tema Carl Gunne olja

Budhistorik (16 bud)
1142401
2 600
1142135
2 400
1139919
1142134
1139919

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.