Figurin

229201

FIGURIN, 1900-tal, föreställande kvinna, gips, höjd ca 65 cm

Mindre skador, fläckar

Konst, Skulptur

Rum 3

Figurin

Budhistorik (8 bud)
1142219
600
1142214
550
1142119
500
1131777
450
1142116
450

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.