Tema Carl Gunne olja

229199

GUNNE, Carl (1893-1979): "Senvinter i Roslagen", signerad och daterad Gunne, olja på pannå, 31x39 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Tema Carl Gunne olja

Budhistorik (3 bud)

1142215
1142072
1130994

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.