Tema Carl Gunne oljemålning

229198

GUNNE, Carl (1893-1979): "Skåne", signerad Gunne, olja på duk, 45x64 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Tema Carl Gunne oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1139753
550
1139750
500
1133588
450
1133588

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.