Claes Caspersson olja

229191

CASPERSSON, Claes (född 1953): Strandbild, signerad Claes Caspersson, olja på duk, 65x53 cm

Vågig duk

Konst, Måleri

Rum 8

Claes Caspersson olja

Budhistorik (6 bud)
1137811
600
1134896
550
1135554
500
1134896
1133923

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.