Georg Jacobsen färglitografi

229181

JACOBSEN, Georg (1887-1976): Fruktstilleben, signerad o daterad 1959, färglitografica 45x61 cm

Fack 12

Georg Jacobsen färglitografi

Budhistorik (6 bud)
1142076
500
1141336
450
1139204
1130832
1138377

Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.