Ryno Frieberg akvarell

229173

FRIEBERG, Ryno (född 1920): Landskap, signerad Ryno 1982, akvarell, 23x34 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Ryno Frieberg akvarell

Budhistorik (6 bud)
1142452
550
1142245
500
1142450
450
1142245
1137519

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.