Tomasz Holuj oljemålning

229142

HOLUJ, Tomasz (född 1947): Orkester, olja på duk, signerad, 64x149 cm

Smärre ytskador

Konst

Rum 6

Tomasz Holuj oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1142611
1142595
1 600
1142542
1142498
1142301
750

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.