Böcker, bla grafik mm

229137

BÖCKER, 13 band, grafik, konsthantverk mm, bl.a Axel Fridell-Karl Haskel, Form - Svenska Slöjdföreningens Tidskrift
Proveniens: Hertha Hillfon

Sltage, skador

Böcker/Kartor

Rum 1

Böcker, bla grafik mm

Budhistorik (1 bud)

1147254
2014-02-17 14:52:56

2014-02-17 kl 16:12
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.