Krucifix

229054

KRUCIFIX, trä och ben, 1800-tal, höjd 42 cm

Skador

Diverse

Monter 19

Krucifix

Budhistorik (14 bud)
1142275
1139401
1142274
1139401
950
1142031
900

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.