Ola Billgren färglitografi

229047

BILLGREN, Ola (1940-2001): Man vid fönster, signerad och daterad Ola Billgren -68, 56/60, färglitografi, 26x33 cm

Fack 16

Ola Billgren färglitografi

Budhistorik (16 bud)
1142579
1142082
2 800
1142472
2 800
1142082
2 600
1142471
2 400

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.