Emil Ekman oljemålning

229045

EKMAN, Emil (1880-1951): Marinmotiv, signerad och daterad Emil Ekman 1936, olja på duk, 97x117 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Emil Ekman oljemålning

Budhistorik (34 bud)
1141838
11 000
1141043
10 500
1141837
10 500
1141043
10 000
1141836
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 155 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.