Oidentifierad konstnär oljemålning

229041

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, kvinnoporträtt, olja på duk, olja på duk, uppfordrad, 41x34 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (13 bud)
1142780
850
1142774
1142777
1142774
750
1142776
700

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.