Ruben Nilson olja

229031

NILSON, Ruben (1893-1971): Norrlänskt landskap, signerad med blyerts Ruben Nilson, olja på duk, 60x68 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Ruben Nilson olja

Budhistorik (2 bud)

1140775
1137231
600

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.