Skrivbord med låda 1800-tal

229018

SKRIVBORD med låda, 1800-tal, Louis XV-stil, mässingsbeslag, valnötsfaner, höjd 75, 80x63 cm

Renoverat, slitage

Rum 2

Skrivbord med låda 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
1139026
1138658
2 800
1138657
2 600
1138366
2 400
1138365

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.