Lennart Rodhe litografi

228995

RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, signerad o daterad Lennart Rodhe 1987, 111/250, färglitografi, 55x72 cm

Fack 3

Lennart Rodhe litografi

Budhistorik (19 bud)
1140179
1 300
1140172
1140166
1140164
1140165

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.