Lennart Aschenbrenner blandteknik

228994

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Kuvert Sven-Erik,
signerad och daterad Aschenbrenner -74, blandteknik på papper, 75x56 cm
PROVENIENS: Galerie Blanche, Stockholm

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (2 bud)

1136972
1129242

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.