Fällbord 1800-tal

228991

FÄLLBORD, 1800-tal, mälardalen, skiva i rotfanér, höjd 75, 97x95 cm

Skiva med spricka samt fanérskador

Rum 11

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1140225
600
1140303
550
1140225
500
1140301
450
1140225

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.