Månbord 1880-tal

228958

MÅNBORD, 2-delat, 1880-tal, delvis i furu, kant i svärtat trä, på hjul, höjd 77, diameter 112 cm

Skador, listdel saknas

Rum 12

Månbord 1880-tal

Budhistorik (13 bud)
1139108
1 700
1137367
1 600
1127945
1137366
1 400
1127945
1 300

Slutpris SEK:
1 700
179 EUR, 221 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.