Byrå i rokokostil

228949

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, med intarsiadekor, höjd 80, 100x53 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador

Rum 2

Byrå i rokokostil

Budhistorik (13 bud)
1140587
3 400
1140580
3 200
1140567
1140553
2 800
1140537
2 600

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.