Vladan Micic-Micke färgakvatinter

228910

MICIC-MICKE, Vladan (född 1945): (2), Kompositioner, färgakvatinter, signerade och daterade 88, 58x46 resp 48x39 cm

Rum 8

Budhistorik (17 bud)
1138113
1138993
1138113
950
1138989
900
1138113
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.