Birger Ericson Birger oljemålning

228897

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Den vilda solrosen", signerad Birger, olja på pannå, 121x121 cm

Konst

Budhistorik (23 bud)
1138626
6 400
1138622
6 200
1138625
6 200
1138622
6 000
1138624
5 800

Slutpris SEK:
6 400
672 EUR, 832 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.