Briger Ericson Birger oljemålning

228895

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Utanför systemet" signerad Birger, olja på pannå, 151x121 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
1136875
3 800
1130059
3 600
1130059
3 200
1128856
1128855
2 800

Slutpris SEK:
3 800
399 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.