Sten Kauppi oljemålning

228890

KAUPPI, Sten (1922-2002):Skogslandskap, signerad Sten Kauppi, olja på pannå, 42x67 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Sten Kauppi oljemålning

Budhistorik

2014-02-17 kl 21:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.