Bordslampor 1900-talets andra hälft

228850

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, skärmar i horn, höjd 22 resp 28, vardera längd ca 30 cm

Ett dekorelement saknas, listdel med bristning, bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 2

Budhistorik (1 bud)

1127934
2014-02-04 11:20:02

2014-02-11 kl 21:24
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.