Th Lindh oljemålning

228792

LINDH, Th (1900-tal): Fiskare, olja på pannå, signerad Th. Lindh, 30x46 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Th Lindh oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1138006
1135700

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.