Lindorm Liljefors oljemålning

228762

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Landskap, signerad och daterad Lindorm. L - 47, olja pannå, 52x72 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1135161
1135158
1 900
1135157
1135155
1129813
650

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.