Ljusstakar 1800-tal

228744

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, nyrokoko, Möllenborg Feron, Stockholm 1859, dekor av voluter och musselskal, lösa ljusmanschetter, höjd ca 17 cm

Fyllda, smärre repor

Silver

Monter 9

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
1137268
4 200
1138023
1137268
3 800
1138020
3 600
1137268
3 400

Slutpris SEK:
4 200
441 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.