Anders Zorn etsning

228742

ZORN, Anders (1860-1920): "Balans", signerad och daterad i plåten Zorn 1919, etsning, 16,5x11,6 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 287

Ändringar/tillägg
Osignerad

Monter 10

Anders Zorn etsning

Budhistorik (14 bud)
1138540
2 400
1138136
1137922
1138135
1137922
1 800

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.