Edvin Söderström oljemålning

228724

SÖDERSTRÖM, Edvin (född 1905): Älgar, signerad E Söderström, olja på duk, 53x64 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Edvin Söderström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1137668
1137695
1137668
1137690
1137668
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.