Edvin Söderström oljemålning

228720

SÖDERSTRÖM, Edvin (född 1905): Hästar, signerad och daterad E Söderström -55 olja på pannå, 38x47 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Edvin Söderström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1129886
2014-02-05 16:36:22

2014-02-10 kl 17:30
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.