Göran Brunius oljemålning

228717

BRUNIUS, Göran (1911-2006): Hjortar, signerad och daterad Brunius -34, olja på duk, 114x71 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 5

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1127480
550
1132833
550
1127480

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.