Ulf Wahlberg färglitografier

228703

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Diptyk, Wanted White Woman, signerad U Wahlberg, numrerad 21/40, EA, färglitografier, respektive ca 28x33 cm

Fack 5

Ulf Wahlberg färglitografier

Budhistorik (13 bud)
1137082
1137068
950
1137064
900
1137067
900
1137064
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.