Roland Svensson färglitografi

228621

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Högsommarnatt", signerad Roland.S, färglitografi, 125/285, ca 46x33 cm

Gulnat blad

Fack 4

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (12 bud)
1137335
950
1137359
900
1137335
850
1134931
1134802
750

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.